Джерело: berdichev.biz

Схуднути завтра легко! Дуже прості дії, які допомагають в нелегкій боротьбі із зайвими кілограмами. Але чи робите ви їх?

Для чого вечірній час доби підходить найбільше? Для побачень, повного релаксу у ванній, гортання стрічки соціальних мереж або нового серіалу? Абсолютно. Але і дорогоцінні години перед початком нового робочого дня можна використовувати для того, щоб «запрограмувати» організм на ефективне схуднення вже завтра. Дотримуйтесь простих порад, щоб наблизитися до заповітної мети «мінус N кілограмів».

Спорт перед сном

Ви знаєте, що фізична активність і потовиділення допомагають вивести зайву рідину з організму і хоча б трохи схуднути. Коли це робити, якщо день розписаний по годинах і хвилинах? Ми вже давно звикли до думки, що тренуватися пізно ввечері та вночі погано, як мінімум, тому, що збуджена нервова система довго не дасть заснути. На щастя, це не так – можна вчитися і в пізній час. Національний фонд сну (організація, що працює в США) провів масштабне дослідження, в ході якого 60% людей не відчувають проблем зі сном під час занять фітнесом в будь-який час, навіть незадовго до відходу до сну. Відмінна новина: ввечері хоча б заняття на тренажері або стретчинг.

Менше солі на вечерю

Гостра азіатська кухня, гостра кавказька кухня – це точно не ваші варіанти, якщо ви не хочете прокидатися вранці роздутим і набряклим. Вся справа в солі: солона їжа змушує пити більше, ніж зазвичай, а її надлишок залишається в організмі всю ніч, пригнічуючи мікроциркуляцію рідини та затримуючи її надлишок. Сіль взагалі не є «must have», коли йдеться про здоровий спосіб життя. Власне, саме тому, з’ївши ввечері одну порцію булочок, щедро заправлених соєвим соусом, вранці ви будете виглядати «пухнастіше», ніж зазвичай. Скільки разів ви говорили світові, що ідеальна вечеря – це овочі, приготовані на пару, і нежирний білок (риба, куряча грудка)? Так. І ніякої солі.

Зберіть ланч-бокс

Ресторанні та готові «швидкі» страви містять в середньому вдвічі більше калорій, ніж ви повинні споживати за один прийом їжі. І тут мова навіть не йде про те, що ваша дієта для активного схуднення повинна бути з дефіцитом калорій, тобто ваша витрата енергії повинна бути більше, ніж калорійність обіду. Домашні страви, звичайно, в пріоритеті, адже ви точно знаєте, що приготували, яким способом і з яким видом олії. Але хто встигає упакувати з собою їжу в ранкову метушню? Позбавте себе від суперкалорійного (і неекономного) бізнес-ланчу, приготувавши здоровий ланч-бокс напередодні ввечері.

Поміняйте штори на більш темні

Гормон мелатонін допомагає організму виробляти більше жироспалюючих калорій. Мелатонін – це наш регулятор циркадних ритмів, завдяки якому, крім усього іншого, ми добре засинаємо і прокидаємося відпочилими та повними сил, якщо сон був здоровим і міцним. А повноцінний відпочинок – це те, що допомагає утримувати позиції для міцного здоров’я і красивої фігури. Фізіологічно мелатонін починає вироблятися, коли ви перебуваєте в темряві. Переконайтеся, що штори непрозорі, і розсувайте їх лише тоді, коли настане час вставати. З цієї ж причини краще заздалегідь відключити всі гаджети або перевести їх в режим «тільки будильник». Це непряма дія, спрямоване на оздоровлення організму, але воно, проте, цілком може підтримати вашу боротьбу із зайвою вагою.

Відкрийте вікно

Ідея спалювання жиру під час сну може здатися неймовірно привабливою — ви спите і худнете — але вона нереалістична. Але дослідження Національного інституту охорони здоров’я (існує і діє в американському містечку Бетесда, штат Меріленд), проте, показує, що ті, хто спав при температурі 19°C під час сну, спалювали на 7% більше калорій (не так вже й мало, коли ви нічого не робите!), ніж ті, хто відпочивав при 24°C.